Dokumentárna svadobá fotografia, nieje o plánovaní ale o zachytavaní momentov ktoré sa naozaj dejú. Častokrát sú to momenty, ktoré na vašej svadbe nevidíte, nevnímate a ani neviete že sa diali. Je to moment ktorý je zachytený v sekunde a ktorý na fotografii už ostane navždy.


Niesu to vymyslené,vyfabrikované a umelo vytvorené úsmevy a emócie vznikajúce na povel fotografa pred objektívom. Sú to prirodzené momenty ktoré odzrkadlujú atmosféru daného dňa, momenty ktoré sa naozaj udiali a do ktorých nebolo treba nikoho nútiť, pretože vychádzali prirodzene z vnútra vašich hostí. Nejedná sa o klasické nastajlované portréty ale o obrázky, ktoré môžu čo najvernejšie zachytiť vašu lásku  tak, že zobrazujú emócie.


Momenty, ktoré si uvedomíte neskôr. Vašich priateľov alebo členov rodiny , momenty kde oni tvoria spoločne s Vami príbeh vášho svadobného dňa. Atmosféra, pocity, smiech, smútok, plač, nostalgia , spomienky  sú veci ktoré by sa Vám mali zobraziť po tom čo si budeťe listovať váš svadobný album. Čiernobiela dodá priestor k tomu aby ste sa nad tým čo sa dialo a čo vyjadrovali zachytené momenty na vašej svadbe lepšie zamysleli.


Je to niečo iné  ako supermoderný plagátový portrét z dosadenou dramatickou oblohou a slnkom z Alabamy.  Je to váš svet a svet vášho svadobného dňa a ľudí s ktorými vás tento deň spájal. Je to priestor na spomienky, na hlbšie vnímanie toho čo sa naozaj dialo, tých ľudí ktorí boli vo váš svadobný deň s vami a zdielali vašu radosť, vaše slzy , vaše štastie.


 O tom je podla nás svadobná fotografia. O prirodzenosti, o výnimočnosti svadobného dňa , o ľudoch, emóciach, priateľstve a rodine. O tom že navždy ostane v našich spomienkach. Vy dvaja ste hlavný aktéri ale spoločne z ostatnými tvoríte príbeh na mieste a v čase kedy sa váš svadobný deň odohráva.

Všetky momenty zachytené počas vášho svadobného dňa vytvárajú príbeh vašej svadby, taký kúzelný , ozajstný, taký ako naozaj bol.

Powered by SmugMug Owner Log In